Kloubové plošiny

UpRight AB38

UpRight AB38

pracovní výska 13.5m
nosnost koše 215kg
rozměr koše 1.1 x 0.7m
přepravní délka 4,00m
průjezdná šířka 1,50m
průjezdná výška 2.0m
pohon AKU
celková hmotnost 3550kg
Více informací
HA 15 IP

HA 15 IP

pracovní výska 15m
nosnost koše 230kg
rozměr koše 1,20x 0,80m
přepravní délka 6.60m
průjezdná šířka 1,50m
průjezdná výška 2.00m
pohon AKU
celková hmotnost 7100kg
Více informací

Kloubové samohybné plošiny jsou vhodné pro práce, kdy je třeba určitého stranového dosahu. Využívají se zejména v prostředích vybavených množstvím technologii nebo při venkovních pracích, kdy je třeba překonávat různé terénní či výškové překážky. Plošiny mají velkou výhodu, že jsou otočné 360° a umí pojíždět v maximální možné výšce. Ve většině případů jsou vybaveny otočným košem.

Samohybné kloubové elektrické pracovní plošiny jsou vhodné pro práce na pevných nosných podkladech. Například vnitřky objektů, betonové, asfaltové a vydlážděné plochy se sklonem do 3°. Svými užitnými vlastnostmi jsou vhodné do hustě technologiemi zastavěných prostor, kde je třeba použít stranový dosah stroje. Zařízení pojíždějí ve své maximální pracovní výšce a signalizují překročení nebezpečného náklonu. Plošiny mají velkou výhodu, že jsou otočné 360°. Ve většině případů jsou vybaveny otočným košem. Elektrické nůžkové pracovní plošiny jsou nabíjeny vestavěnou nabíječkou. Denní doba nabíjení je minimálně 8 hodin nepřetržitě, poté lze se strojem pracovat 8-16 hod. dle povahy práce a typu stroje.

Samohybné kloubové dieselové pracovní plošiny jsou vhodné pro práce na zpevněných i nezpevněných podkladech. Svými užitnými vlastnostmi jsou vhodné náročných terénů, kde je třeba použít stranový dosah stroje Pro tyto práce jsou uzpůsobeny pohonem 4x4 a výkyvnými nápravami. Zařízení pojíždějí ve své maximální pracovní výšce a signalizují překročení nebezpečného náklonu. Plošiny mají velkou výhodu, že jsou otočné 360° . Ve většině případů jsou vybaveny otočným košem.. Zdrojem pohonu jsou výkonné dieselové motory, které umožňují stroji pojíždět a v těch nejnáročnějších podmínkách.